Promocija školskog lista 7 novih IZVORA
Autor: Marina Polović, 15. 6. 2016.

Učenici i učitelji RN u četvrtak 9. lipnja, predstavili su novi broj školskih novina 7 novih izvora u predvorju kina.

Tom prilikom prisjetili su se davne 1980. i prvog broja koji je pokrenuo nastavnik Nenad Čehil sa svojom likovnom grupom Narcis. U sklopu promocije novog broja šk. novina priređena je i izložba starih brojeva te kratak program u kojem su naši učenici čitali radove svojih roditelja i  učitelja. Promociji su prisustvovali i nekadašnji članovi redakcije prvog broja, te voditelji novinarskih skupina i brojni drugi uzvanici i roditelji.

Novo ruho našim novinama ,,7 novih IZVORA" dala učiteljica Dubravka Maradin koja ih je počela uređivati prošle godine povodom 110. godišnjice naše škole

Tom prilikom urednica 7 novih IZVORA Dubravka Maradin je rekla:

Pred dvije godine učitelji RN pokrenuli su projekt oživljavanja našeg školskog lista. Sretna sam što mi se ukazala prilika te sam postala njegovom urednicom. Za list danas pišu nove generacije učenika stoga smo malo izmjenili naziv, danas nosi ime 7 novih izvora

Kao što je već rečeno prvi broj izašao je uz veliku 110 obljetnicu naše škole, danas vam predstavljamo naš drugi broj. Glavna teme ovog broja vezana je uz projekt RN,  OKOLIŠ OČISTI OTPAD ISKORISTI, na koji smo iznimno ponosni. Mali novinari imali su čast razgovarati s državnom prvakinjom iz povijesti, učenicom naše škole Karlom Movre. Ovim putem joj još jednom čestitamo. U nizu rubrika popratili smo rad i događanja tijekom ove školske godine.

U nastanku ovog broja uz male novinare veliku zaslugu imaju učenici i učitelji razredne nastave, učiteljica engleskog jezika, N. Grgurić. Članovi novinarske grupe pod vodstvom prof. V.Latković i članovi filmske grupe pod vodstvom prof. N.Vrbanić.

Svima veliko hvala na suradnji.

Veliko hvala mojoj maloj novinarskoj grupi, svi su redom učenici 2. raz. i sigurna sam da u idućim  godinama bit ćemo još bolji.

U ime svojih kolega i sebe osobno želim zahvaliti našem ravnatelju na beskrajnoj podršci i kreativnoj slobodi koju nam pruža u našem radu.

Veliku suradnju ostvarili smo s POU i njegovim ravnateljem Igorom Črnugeljom, te mu ovim putem zahvaljujem na svemu.

Promocija školskog lista - Kizoa Video Editor - Movie Maker